قطعه سازی گلخانه 

بخش طراحی صنعتی و قطعه‌سازی جی لیان جی در حال حاضر بیش از ۲۵۰ قطعه در خط تولید خود دارد.

واحد قطعه سازی گلخانه 

کیفیت قطعات تولیدی طبق استانداردهای بین‌المللی بوده وبا موارد مشابه خارجی نیز برابری می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان بخش مربوطه در جی لیان جی در ارتباط باشید.

02-7f10bf8e

سرستون میانی (80در 80)

سرستون یکی از مهمترین قطعات در ساخت و مونتاژ گلخانه‌های پرتابل (پیچ ومهره‌ای) می‌باشد که جهت اتصال کمان‌ها به ستون‌های اصلی بدون نیاز به جوشکاری استفاده می‌شود. سرستون جدید جی لیان جی (آذرخش) با طراحی کاملا جدید قابلیت تحمل فشار بیشتر دارد و مناسب سازه‌هایی با ارتفاع بیشتر و عرض دهانه بازتر می‌باشد.

فن سیر کوله

فن سیر کوله برای به حرکت در آوردن هوای داخل گلخانه استفاده می‌شود و دارای قدرت پرتاب باد بالایی می‌باشد. در سالن‌های گلخانه با توجه به ابعاد بزرگ سالن و فاصله ابتدا و انتهای سالن گلخانه جهت یکسان سازی میزان اکسیژن و دی اکسیدکربن همچنین دما و رطوبت استفاده می‌گردد، از این نوع فن برای انتقال گرمایش حاصل از هیتر در گلخانه از فضاهای نزدیک به هیتر به فضاهای دورتر از هیتر استفاده می‌شود.

سیستم بویلر

در گلخانه‌های بزرگ و صنعتی در مناطق سرد بهتر است برای گرم کردن گلخانه‌ها از دیگ‌های آب گرم استفاده کنیم. این دیگ‌ها در انواع گازی و گازوئیلی و ذغالی تولید می‌شوند و با توجه به اینکه دمای گلخانه را یکنواخت بالا می‌برند باعث افزایش راندمان محصول می‌گردند.

راک و پینیون

از این ادوات برای باز و بسته کردن پنجره‌ها استفاده می‌شود که پینیون‌های جدید جی لیان جی با طراحی جدید دارای استحکام بالا و استهلاک بسیار کم می‌باشد.

سایه بان داخلی (شید)

توری‌های سایه‌بان ( شید ) بسته به نیاز گیاه به جهت محافظت در برابر تابش اضافی آفتاب انتخاب می‌گردند این شیدها در مدل های ساده و انرژی سیوینگ تولید می‌شوند.

01-25202c96

سیستم گرمایشی (هیتر)

هیترهای هوای گرم در انواع گازی و گازوئیلی تولید می‌شوند و برای گرم کردن گلخانه‌ها و با هزینه اولیه نسبتا پایین مناسب می‌باشند.

03-f665158d

موتور گیربکس

موتور گیربکس‌ها با قدرت‌های مختلف و در دورهای متفاوت برای باز وبسته کردن پنجره‌ها، شیدها و رول آپ‌ها استفاده می‌شوند.

فن تهویه گلخانه

فن و هواکش مخصوص گلخانه در ابعاد گوناگون در دو نوع مکنده و دمنده در ابعاد و قدرت‌های مختلف در گلخانه ها جهت تهویه هوا و همچنین ایجاد مکش هوای درون گلخانه استفاده می‌شود .

پد سلولزی

زمانی که در گلخانه توسط فن‌های خروجی فشار منفی ایجاد شود هوای گرم از بین پدهای مرطوب عبور کرده و هوای خنک وارد فضای گلخانه می‌شود .

ناودان

ناودان‌ها جهت تخلیه آب باران از روی سقف گلخانه استفاده می‌شوند. ضمن آنکه دسترسی به قسمت‌های بالایی گلخانه را آسان می‌کنند. و در استحکام سازه گلخانه نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

پلی-کربنات-تخت

دستگاه هیدروپونیک

در سیستم‌های کاشت بدون خاک (هیدروپونیک) از ماشین تغذیه برای آبیاری و تغذیه همزمان گیاهان استفاده می‌شود.

تجهیزات آبیاری

شامل مخزن و انواع شیرها و لوله‌ها می‌باشد که برای انتقال آب به نقاط مختلف گلخانه استفاده می‌شود.

پلی-استایرن

توری ضد حشره گلخانه

نصب توری ضد حشره در گلخانه‌ها بعنوان یک روش فیزیکی مبارزه با افات و بیماری‌های ویروسی می‌باشد، این توری‌ها به قدری ریز بافته شده‌اند که جلوی ورود حشراتی همچون تریپس را به داخل گلخانه می‌گیرند همچنین در برابر نور خورشید پوسیده نمی‌شوند.

کنترل اقلیم هوشمند

تابلوهای فرمان به همراه سنسورهای گوناگون از قبیل دما، نور، رطوبت، باران، سرعت باد، جهت باد، ... وظیفه فراهم آوردن شرایط مناسب برای پرورش انواع گیاهان را به عهده دارند. این سیستم توانایی این را دارد که تنها با یک اپراتور چندین هزار متر گلخانه را کنترل کند.

نازل های فوگر (مهپاش)

سیستم مهپاش که با نام سیستم رطوبت ساز نازلی، فوگر یا مه ساز نیز مشهور است یک ابزار موثر و کارا جهت خنک کردن و تامین رطوبت فضای داخل گلخانه‌های پرورش گل و گیاه و قارچ می‌باشد.