درباره جی لیان جی

شرکت جی لیان جی در سال 1382 در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت 15000 متر مربع احداث گردید. شرکت جی لیا ن جی بزرگترین تولیدکننده ورق‌های پلیمری در سطح خاورمیانه با ظرفیت تولید سالانه 28000 تن و قادر به تولید ورق‌های پلیمری از نوع پلی کربنات در مدل‌های تخت، موجدار، دوجداره، سه جداره،سه جداره مثلثی، اکریلیک، کریستال و ای بی اس در رنگ‌ها و ضخامت های مختلف می‌باشد.

شرکت جی لیان جی با در اختیار داشتن دستگاه‌های مدرن و مطابق با استانداردهای اروپا و همچنین استفاده از کارشناسان متخصص، موفق به تولید محصولات متنوع و با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات اروپایی گردیده است.

پیام مدیر عامل

 

همواره در تمام این سال ها تلاش کرده ایم برای رشد و اعتلای کشور عزیزمان ایران بکوشیم و با وجود تمام مشکلات پیش رو و تحریم‌های ناجوانمردانه که اقتصاد کشور و صنایع اساسی کشور را نشانه گرفته است، به لطف و یاری ایزد منان توانسته ایم گامی بلند در راستای خود کفایی در صنعت پلیمر ایران برداریم و به عنوان تنها تولید کننده ورق‌های پلیمری موجدار در خاورمیانه شناخته شده باشیم. باشد که بتوانیم همواره در راستای سر بلندی ایران عزیزمان تلاش کنیم.

 

نوآوری در صنعت

نوآوری در صنایع پلاستیک به عنوان یک استراتژی بازرگانی از سال 1395 در دستور کار شرکت جی لیان جی برای حضور در بازارهای جهانی و خاورمیانه قرار گرفته است که به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه پلیمرهای مهندسی، با توجه به نیاز مشتری، شروع به ساخت نسل جدید ورق‌های پلیمری با بهره‌ گیری از تکنولوژی پیشرفته، به جهت ارتقای کیفی و تنوع تولیدات کرده است.

 

تولید و تضمین کیفیت

  • احداث کارخانه‌های تولیدی جدید و گسترش سایت‌های تولیدی موجود مطابق با تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا
  • حفظ تعهد به بالاترین کیفیت شناخته شده‌ی بین‌المللی
  • اخذ گواهینامه‌های tuv

حفظ سلامت و ایمنی محیط زیست

شرکت جی لیان جی با در نظر گرفتن مسایل ایمنی و حفظ محیط زیست ، اقدام به تولید محصولات با رعایت مسایل استاندارد می نماید که در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم: .اتخاذ معیارهای مترقی در مورد مساله سلامتی و ایمنی، در راستای تلاش ملی و جهانی برای حفاظت از محیط زیست. .تابع اصول و ظوابط برای حذف ویا به حداقل رساندن آسیب ها وخطرات زیست محیطی برای پرسنل، پیمانکاران، نمایندگان، مشتریان و عموم مردم.

 

مشتریان ما

باور ما بر این است که مشتریان گروه صنعتی جی لیان جی مستحق محصولاتی با بهترین کیفیت و همراه با جدیدترین تکنولوژی جهانی هستند. ما نتایج تحقیقات و تجربیات خود را با در نظر گرفتن موارد ذیل به مشتریان ارائه می‌دهیم:

  • استفاده از مواد جدید و نوآوری در محصولات و بازار
  • طراحی و محاسبات و ارزیابی بازار که موجب خلق ایده های جدید و کارایی بالاتر می‌شود.
  • تعهد جهت ارتباط مستمر با مشتریان بر پایه مهارت و اعتماد