شرایط اعطای نمایندگی

شرایط اعطای نمایندگی شرکت جی لیان جی

 

کلیه اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع جمهوری اسلامی ایران که واجد شرایط عمومی معامله بوده، دارای عدم هر گونه سابقه کیفری و جرائم قضایی باشند و به لحاظ قانونی منعی نداشته باشند می توانند با اخذ شرایط ذیل نمایندگی شرکت جی لیان جی را اخذ نمایند:

1- متقاضی نمایندگی باید در طی دو هفته رونوشتی از کلیه مدارک مربوطه را به شرکت ارسال نماید . مدارک شامل : کپی شناسنامه و کارت ملی اشخاص حقیقی ، کپی اساسنامه شرکت به همراه آخرین آگهی تغییرات در روزنامه رسمی ، کپی اجاره نامه یا کپی سند مالکیت اشخاص حقیقی یا حقوقی. ( تصویر کلیه مدارک باید دارای مهر کپی برابر اصل از قوه قضاییه باشد .)

2-التزام عملی به مشتری محوری یکی از مهمترین ویژگی های مدنظر شرکت برای نماینده است که در صورت عدم توجه به آن بلافاصله نمایندگی فسخ میگردد.

3-مدت زمان دوره فعالیت آزمایشی نماینده 6 ماه و مدت دوره فعالیت رسمی ثابت می باشد .

4-در طول مدت آزمایشی ، شرکت مجاز به پذیرش نمایندگان دیگر از آن شهر یا منطقه می باشد . در نهایت نماینده انحصاری از بین نمایندگان آزمایشی بنا بر توان فعالیت انتخاب می شود.

5-در تعداد دورهای آزمایشی تمدید شده محدودیتی وجود ندارد .تبصره:عملکرد نماینده با توجه به میزان خرید و رضایت مندی مشتریان از خدمات پشتیبانی ، توسط کارشناسان شرکت برآورد خواهد شد.

6-کلیه تعهدات خدمات پشتیبانی طرف قرارداد بر عهده خود نماینده بوده و شرکت جی لیان جی هیچگونه مسئولیتی در قبال این تعهدات ندارد .

7-متقاضی نمایندگی می بایست در مرحله اول مبلغ 100/000/000 ریال که شامل تمامی اقلام تولیدی شرکت می باشد را از شرکت خریداری نمایند .

8-فروش کلیه محصولات شرکت به نمایندگان بصورت نقدی می باشد و در صورت تمایل ، نماینده میتواند با ارائه ضمانت بانکی بصورت اعتباری نیز خرید نماید. بدیهی است مبلغ ضمانت نامه نباید کمتر از اعتبار مورد نیاز نماینده باشد .

9- متقاضی می بایست دارای انبار با مساحتی درحدود 80 متر مربع و مغازه یا دفتر فروش باشد.

10- کلیه فعالیت های نمایندگی و دفتر فروش براساس حسن نیت طرفین می باشد.

با تشکر – شرکت جی لیان جی

امور نمایندگان

آدرس دفتر مرکزی و فروش

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارك ملت - برج ملت - طبقه سوم - واحد جهار و پنج  کد پستی : 1967713111
تلفن : 22658190 و 74616-021       فکس : 22034215-021   

خبرنامه اینترنتی

کاربر عزیز شما می توانید با عضو شدن در خبرنامه اینترنتی از شرایط جدید نمایندگی ها، نحوه تخفیفات و تمامی اخبار های مربوط به فروش با خبر شوید.