مشخصات فنی

1- خواص شیمیایی
ورقهای پلی کربنات در درجه حرارت اتاق ، و در مقابل اسید های آلی و معدنی ، روغنها و محلول نمکهای خنثی ، هیدروکربنهای آلیفاتیک و الکها مقاوم می باشند. مقاومت شیمیایی این ورقها در مقابل بسیاری از مواد پاک کننده درزگیرها و چسب های موجود در بازار با توجه به نتایج آزمایشهای متعدد محرز گردیده است. درصد جذب آب این ورقها  2/0 درصد است.

 2 - مقاومت ضربه ای
مقاومت ضربه ای ورقهای پلی کربنات 250 برابر شیشه هم ضخامت با آن و مقاومت ضربه چارپی بیش از 40 کیلوگرم بر متر مربع می باشد. بنابراین برای استفاده در جاهایی که به امنیت بالا نیاز دارد مناسب می باشد.

 


3 - مقاومت در برابر کشش و خمش (انعطاف پذیری)
مقاومت کششی ورقهای پلی کربنات بیش از 70 مگا پاسکال و مدول کششی آن معادل 2200 مگا پاسکال می باشد ، مدول خمشی این ورقها در حدود 2500  مگا پاسکال و مقاومت خمشی آن بیش از 95 مگا پاسکال است . درصد ازدیاد طول این ورقها حدود 80 درصد می باشد.4 - عایق حرارتی و صرفه جویی در مصرف انرژی
ورقهای پلی کربنات نور خورشید را جذب و در نتیجه هزینه تهویه مطبوع را در فصل گرما کاهش می دهند، این در زمستان نیز باعث صرفه جویی در مصرف سوخت شده بنابراین سالیانه می توان به میزان 30 لیتر سوخت مایع به ازاء هر متر مربع صرفه جویی نمود.

 

 


5 - خود خاموشی و اشتعال ناپذیری
نقطه اشتعال بسیار بالا می باشد و خود خاموشی نیز از دیگر ویژگیهایی می باشد که به این ورقها داده شده است همچنین در دمای بالای حریق به سختی شروع به ذوب شدن می کند بنابراین از آتش سوزی جلوگیری می کند و خود به خود خاموش میشود.

 


6 - مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش UV و سایر شرایط جوی
به دلیل استفاده مواد ضد یو وی این ورقها در برابر شرایط جوی پایداری عالی دارند این محصول به  دلیل دارا بودن پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش در مقابل این اشعه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و رنگ آن در اثر تابش اشعه خورشید تغییر نمی کند. لازم بذکر است برای شرایط جوی ایران مقدار یو وی ورق های پلی کربنات بایستی 50 میکرون باشد.

آدرس دفتر مرکزی و فروش

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارك ملت - برج ملت - طبقه سوم - واحد جهار و پنج  کد پستی : 1967713111
تلفن : 22658190 و 74616-021       فکس : 22034215-021   

خبرنامه اینترنتی

کاربر عزیز شما می توانید با عضو شدن در خبرنامه اینترنتی از شرایط جدید نمایندگی ها، نحوه تخفیفات و تمامی اخبار های مربوط به فروش با خبر شوید.