رول پلی کربنات

مشخصات فنی ورق های رول پلی کربنات :

ورقهای رول پلی کربنات با مقاومت بسیار بالا نسبت به فیلم های پلی اتیلنی ، اولین گزینه جهت جایگزینی پوشش گلخانه ها می باشد ،همچنین وزن سبک و خاصیت عایق بودن ورقهای پلی کربنات از دیگر مزایای این محصول می باشد که باعث کاهش مصرف انرژی می گردد ، همچنین مقاومت بالا در برابر شرایط جوی (نور خورشید و باد و باران و برف و ...) و پایداری ابعادی و شفافیت و فرآیند پذیری سبب انتخاب در مصارف گسترده را پدید آورده است.ورق های رول پلی کربنات در اشکال مختلف مانند شفاف ، یخی ، گالشی و مشجر تولید می شود . 

ابعاد محصول :

 ورقهای رول پلی کربنات در ابعاد زیر تولید می گردند:

ضخامت (ThicKness)

0.8 میلیمتر الی 2 میلیمتر

عرض ( width)

135 سانتی متر و 160 سانتی متر

طول ( length)

طول دلخواه

رنگ (color)

دررنگهای متنوع و مختلف

دمای تغییر حالت (vicat softening temperature)

140 ̰ 135

 

دو طرف ورقهای رول پلی کربنات با فیلم محافظ سطحی پوشانده می شود و بر روی طرفی از سطح که دارای لایه مقاوم در برابر اشعه uv می باشد مطالبی در مورد نحوه نصب و نگهداری ورق چاپ شده است.

مزایا:

ورقهای رول پلی کربنات با درصد عبور نور بالا و تحمل دمایی گسترده ، مقاومت به ضربه بالا نسبت به شیشه و همچنین مقاومت در برابر اغلب مواد شیمیایی و حلالها و همچنین قابلیت فرم دهی بالا جایگزین مناسب برای انواع پوشش گلخانه ، نورگیر پاسیو ، پوشش سقف استخر و ... می باشد.

آدرس دفتر مرکزی و فروش

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارك ملت - برج ملت - طبقه سوم - واحد جهار و پنج  کد پستی : 1967713111
تلفن : 22658190 و 74616-021       فکس : 22034215-021   

خبرنامه اینترنتی

کاربر عزیز شما می توانید با عضو شدن در خبرنامه اینترنتی از شرایط جدید نمایندگی ها، نحوه تخفیفات و تمامی اخبار های مربوط به فروش با خبر شوید.