وزیر صنعت، معدن و تجارت از گروه صنعتی جی لیان جی بازدید کرد

نعمت زاده: تنوع تولید با رویکرد صادرات در دستور کار قرار گیرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت روز پنج شنبه هفتم آبان ماه به همراه معاونین،آقای دکتر صالحی نیا معاون امور صنایع و آقای ابویی مهریزی،معاون برنامه ریزی وزارت صنعت معدن و تجارت به اتفاق مدیران ارشد استان،آقای دکتر سالاری استاندار محترم - حجت الاسلام سید محمد مهدی پورفاطمی نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی-مهندس حسینی محمدی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر- مهندس صفوی مدیرکل شرکت شهرکهای صنعتی استان و آقای مهندس ثابت معاونت محترم منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، از تمامی واحدها و خطوط تولید شرکت های جی لیان جی، صنعت پلاست پارس لیان و پلی استر آریان بوشهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی جی لیان جی، محمدرضا نعمت زاده در بازدید از خطوط تولید این شرکت از نزدیک در جریان آخرین اقدامات و دستاوردهای تولیدی این شرکت ها قرار گرفت.

وی با حضور در تمامی خطوط تولید،ضمن تقدیر از فعالیت مطلوب مدیران و کارکنان شرکت جی لیان جی در عرصه تولید ملی با توجه به برهه حساس تحولات اقتصادی درکشور، بر ضرورت افزایش تولیدات این شرکت در حوزه صادرات تاکید کرد.

نعمت زاده با اشاره به ظرفیت های مناسب در گروه شرکت های جی لیان جی، برای حضور در بازارهای جهانی، افزود: در صورت فراهم آمدن فضای مناسب برای تنوع تولید،می توان حضور پررنگی در بازارهای جهانی داشت و در این راستا،وزارت صنعت،معدن و تجارت،آمادگی خود را جهت همکاری و مساعدت در زمینه رفع موانع تولید و مشکلات عدیده قانونی،اعلام نمود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی، راه اندازی سریعترخط تولید گروه صنعتی پلی استر آریان و تولید الیاف پلیمری و صنعتی را گامی در جهت خودکفایی کشور دانست و تصریح کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی و افزایش صادرات،برنامه های جامع و کاملی در وزارتخانه در حال بررسی و اجرا می باشد.

همچنین مهندس صفوي،مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي بوشهر، طی بازدید کامل از خطوط تولید ورق های پلی کربنات(رول، گروکیت و...) که تولید انحصاری آن توسط شرکت های جی لیان جی و صنعت پلاست، صورت می گیرد، اظهار داشت: حضور واحدهای فعالی همچون گروه صنعتی جی لیان جی در منطقه، علاوه بر افزایش نرخ رشد اقتصادی،  توانسته علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی جدید به بهبود فضای کسب و کار و رفع بیکاری در کشور کمک کند.

گفتنی است، در پایان بازدید، جلسه هیئت مدیره گروه شرکت های جی لیان جی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونین وی برگزار شد که در این جلسه مواردی نظیر افزایش تولید و بهره وری، تامین نقدینگی و همچنین افزایش صادرات مورد بحث قرار گرفت.

آدرس دفتر مرکزی و فروش

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارك ملت - برج ملت - طبقه سوم - واحد جهار و پنج  کد پستی : 1967713111
تلفن : 22658190 و 74616-021       فکس : 22034215-021   

خبرنامه اینترنتی

کاربر عزیز شما می توانید با عضو شدن در خبرنامه اینترنتی از شرایط جدید نمایندگی ها، نحوه تخفیفات و تمامی اخبار های مربوط به فروش با خبر شوید.