Zoeken

شرکت جی لیان جی در سال 1382 در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت 15000 متر مربع احداث گردید. این شرکت با دراختیار داشتن دستگاه های مدرن و مطابق با استانداردهای اروپا و همچنین استفاده از کارشناسان متخصص موفق به تولید محصولات متنوع و با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی گردیده است.

شرکت جی لیان جی یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق های پلیمری در سطح خاورمیانه با ظرفیت تولید سالیانه 28000 تن و قادر به تولید ورق های پلیمری از انواع پلی کربنات در مدل های تخت، رول ، موجدار، دوجداره ، سه جداره ، سه جداره مثلثی و ورق های اکریلیک ، کریستال و ای بی اس در رنگ ها و ضخامت های متنوع  می باشد.

نوآوری در صنایع پلاستیک به عنوان یک استراتژی بازرگانی از سال 1395 در دستور کار شرکت جی لیان جی برای حضور در بازارهای جهانی و خاورمیانه قرار گرفته است که به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه پلیمرهای مهندسی ، با توجه به نیاز مشتری ، شروع به ساخت نسل جدید ورق های پلیمری با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته ، به جهت ارتقای کیفی و تنوع تولیدات کرده است.

باور ما بر این است که مشتریان گروه صنعتی جی لیان جی مستحق محصولاتی با بهترین کیفیت و همراه با جدیدترین تکنولوژی جهانی هستند . ما نتایج تحقیقات و تجربیات خود را با در نظر گرفتن موارد ذیل به مشتریان ارائه می دهیم :

  1. استفاده از مواد جدید و نوآوری در محصولات و بازار
  2. طراحی و محاسبات و ارزیابی بازار که موجب خلق ایده های جدید و کارایی بالاتر می شود.
  3. تعهد جهت ارتباط مستمر با مشتریان بر پایه مهارت و اعتماد